Grace’n’Glamour: jiná cesta za módou

Přidal  |  0 Komentáře

banner GG VIIIMóda, šperk, doplňky, design. Mnohé z toho, po čem ženy touží nejen o Vánocích, naleznete v sobotu 28. listopadu v prostorách Novoměstské radnice v Praze. Prodejní výstava Grace’n’Glamour nabídne již po osmé originální, kvalitní a cenově dostupné kousky těm, jež chtějí vybočit z davu a nespokojí se s nabídkou, kterou módní trh přináší do českých obchodů.

Vyražte na „Grejs“!

Akce, pro niž se začíná mezi pravidelnými návštěvnicemi i vystavujícími vžívat zkrácený název Grejs, představí kolekce dvaceti návrhářů a šperkařů, jejichž tvorba je určena ženám, které mají rády osobitost a pro něž056 je móda vyjádřením životního stylu. Udělejte si radost a první adventní víkend si povolte den jen pro sebe. Novoměstská radnice vám k tomu poskytne dokonalé zázemí plné módy, šperků, doplňků a zajímavých lidí. Předvánoční Grejs doplní soutěž Grace Idea! o nejkrásnější autorský model navržený na téma Mrazivá zimní noc. Vítěze určí porota složená z fashion redaktorů, mediálních partnerů a stálého patrona akce, herce Jana Čenského. Modely z této limitované kolekce mohou obohatit právě váš šatník.

Alena Heinrichová - Jewelry by Adrianet

Alena Heinrichová – Jewelry by Adrianet

Highlights akce

Vystavovat budou mimo jiné 27jewelry * Alena Heinrichová * Beliére * Elisha * Jana Minaříková * Marie Bernotová * Mju. * Mooyyy * NoDress * Nikola Zezulová * Nomio * Nora Lee * Šárka Moravová * Tomáš Holub * Veronika Bijok * Zuzana Lešák Černá * Zuzana Studenovská
Pokud se ráno probouzíte do situací, že se na pracovním obědě s potenciálním klientem musíte předvést v co nejlepším světle, večer vás čeká návštěva divadelní premiéry, před kterou budete zdolávat cestu přes dětské hřiště se svojí nejmladší ratolestí a z toho všeho byste měla vyjít jako dokonalá žena, setkání s českými návrháři a jejich aktuálními kolekcemi byste si neměla nechat ujít.

Vstup volný.
Čas konání: 11 – 20 hodin

www.gracenglamour.cz

www.petrarka.cz

 

Veronika Bijok

Veronika Bijok

Tomáš Holub

Tomáš Holub

Sylvie Majerová

Sylvie Majerová

Nora Lee

Nora Lee

Nomio

Nomio

NoDress

NoDress

Nikol Zezulová

Nikol Zezulová

Mooyyy

Mooyyy

Mju.

Mju.

Marie Bernotová

Marie Bernotová

Jana Minaříková

Jana Minaříková

Beliére

Beliére

27JEWELRY

27JEWELRY

Zuzana Studenovská

Zuzana Studenovská

Zuzana Lešák Černá

Zuzana Lešák Černá