Kolekce zimních kabátů Elišky Tomkové

Přidal  |  0 Komentáře

Elisha - krátký bílý kabát s fialovou fleesovou podšívkou, cena 7890 (3)Z ateliéru návrhářky Elišky Tomkové ELISHA přichází nová kolekce elegantních zimních kabátů. Ochutnávka v našem příspěvku!

Eliška Tomková – ELISHA

Módní návrhářka Eliška Tomková miluje jednoduchost a čisté linie. Pod značkou Elisha vytváří elegantní a stylové modely především pro aktivní, zralé a úspěšné ženy, které nemusí mít nutně míry dokonalých modelek, ale v propracovaných střizích návrhářky Elišky Tomkové vždy vypadají perfektně.
Velká míra ženskosti a kvalitní materiály jemně okořeněné trochou extravagance jsou základní součástí každé kolekce. Díky tomu vynikne osobnost nositelky, její charisma, šarm a styl.  Luxusní zpracování nabízí jistotu pohodlí a komfortního pocitu. Výsledkem setkání s touto talentovanou a sympatickou návrhářkou mohou být svatební šaty snů nebo pánský oblek na míru, který snese konkurenci světově známých tvůrců.

Více na: www.elisha-mode.cz

Elisha - Lila maxi kabát s krajkovou podšívkou, cena 7970 Elisha - dlouhý bílý zavinovací kabát s krajkovým límcem, cena 8240 Elisha - krátký bílý kabát s fialovou fleesovou podšívkou, cena 7890 (2) Elisha - krátký bílý kabát s fialovou fleesovou podšívkou, cena 7890