Stahujte novou DÁMU!

Přidal  |  0 Komentáře

Milé čtenářky, s radostí vám oznamujeme, že nové číslo magazínu DÁMA je připraveno pro vaše tablety a mobilní telefony! Stáhněte si je odtud zdarma a mějte je vždy po ruce spolu se svým mobilním zařízením. Únorové vydání přináší mnoho zajímavých témat. Vybíráme z obsahu:

Dama Unor 2016-3 copyHurá na hory!

Sníh. Mráz. A silný chladný vzduch. Užijte si zimní romantiku v modelech, které vás zahřejí na těle i na duši.

 

 

 

 

 

Businesswoman Dama Unor 2016-33 copy

„Na práci teď bohužel nezbývá mnoho času,“ říká Martina Boleďovičová, zakladatelka a majitelka Smart Press, s.r.o. v exkluzivním interview.

 

 

 

 

 

Dama Unor 2016-41 copyV záři slávy a diamantů

Začátek roku byl plný společenských událostí. Celebrity se na nich ukázaly v nádherných róbách (a oblecích) a nezapomněly ani na luxusní šperky.

 

 

 

 

 

Zamilovala jsem si krajkuDama Unor 2016-44 copy

Užijte si ji dřív, než roztaje led a vykvetou první sněženky… Zimní kolekce návrhářky Jitky Klettt – Infinity, je plná hravých barev, střihů i materiálů- stačí ji obléknout a chmury budou pryč! O kolekci poví více sama návrhářka v našem Fashion intwerview.

 

 

 

 

Dama Unor 2016-80 copyKdyž je jídlo nepřítel

O potravinové intoleranci jste možná už slyšeli. Mnozí odborníci ji nazývají „modou“, má alergoložka se k ní staví docela rezervovaně. I přesto jsem se nechala otestovat…

 

 

 

 
Cestování do australského Kimberley Dama Unor 2016-85 copy

Divoká a dramatická příroda netknutá civilizací, buše plné jedovatých hadů a pouště s teplotami v létě dosahujícími padesátku ve stínu, to je australské Kimberley. Plné barevných papoušků, pštrosů a klokanů.

 

 

 

 

Dama Unor 2016-81 copyProzařte interiér žlutou barvou

Žlutá navozuje optimismus a dobrou náladu. Dělá lidi šťastnými. Právě proto má své místo i v interiéru. V zimích měsících obzvláště.

 

 

 

 
Zázrak jménem RetinolDama Unor 2016-66 copy

Proč funguje, kde ho najít a jak ho zařadit do režimu péče o pleť vykazující první známky stárnutí?