Byli jsme na otevírací party butiku Stefanel

Přidal  |  0 Komentáře

IMG_9379Reakce Dáma-online navštívila slavnostní otevření prodejny Stefanel. Vedle krásných modelů jsme viděli i řadu známých osobností v čele se Simonou Stašovou. Po letech se vrací značka Stefanel na místo, kde před lety otevírala svůj první butik, do Železné ulice.
Koncept butiku je jednoduchý. Působit přívětivě, nabízet nejnovější modelové řady, které jsou aktuálně v nabídce také v Itálii. Modely se vyznačují stylem, elegancí, nadčasovou klasikou, která ale reflektuje trendy. S důrazem na kvalitu použitého materiálu i práci všech, kdo se na výrobě oděvů podílejí, tak vznikají dokonale jednoduché modely, které si zákaznice zamilují na první pohled, dotyk, i zkoušku. Materiály, které značce Stefanel sluší, jsou: Hedvábí, satén, merino.IMG_9274

Chcete-li dodržovat dress-code

Na pohled jednoduché střihy bez zbytečné zdobnosti, jsou ovšem do detailu precizně zpracované tak, aby vyzdvihly přednosti každé postavy, zakryly nedostatky, odhalily přesně tolik, kolik má být odhaleno, stejně jako nechávají prostor pro fantazii… Stefanel je silným hráčem na poli výrobců pletenin. Přesně ty jsou totiž sofistikovanou volbou každé ženy, která má před sebou náročný den. Musí-li navíc dodržovat dress code, značce Stefanel nelze vytknout jakékoliv jeho porušování. Značka je moderní, trendová, ale korespondující s korporátní identitou bank, respektující pravidla oblékání v právních kancelářích – je ale také oblíbená mezi lidmi pracujícími v kreativě.

Klára Kotábová
Foto z opening party (archiv autorky)
Klikněte pro zvětšení.
IMG_9304IMG_9293IMG_9357IMG_9371IMG_9313IMG_9326