Nový Crème GG

Přidal  |  0 Komentáře

Nový rozjasňující krém s optickou korekcí na obličej, krk a dekolt CRÈME GG uvádí na trh francouzská kosmetika GERnétic. Jedná se o dokonalý tónovací krém, který si zamilujete hned po prvním použití. Díky svým vlastnostem stírá zažité hranice mezi účinnou péčí o pleť a kvalitním líčením. „Crème GG je výsledkem intenzivních studií expertů laboratoří GERnétic,“ říká Alena Kimlová, hlavní firemní kosmetička a školitelka GERnétic a dodává: „Výborně se roztírá, jemné zbarvení se přizpůsobí všem pigmentovým profilům a dodá pokožce zcela přirozený vzhled. Jemná parfemace činí z krému přípravek, který ocení i ta nejnáročnější žena. Aplikuje se na závěr ranní péče, nebo jako podklad pod make-up.“

GG2Aktivní složky

Extrakt z květů Měsíčku lékařského – zklidňující a regenerační účinky.
Výtažky z řasy Chlorella – detoxikační účinky, zvýšení vitality pleti.
Extrakt z květů a listů Třezalky tečkované – zklidnění podrážděné pokožky.
Včelí vosk – zamezuje dehydrataci pleti.
Arginin, olivový olej – regenerační účinky.
Peptidový komplex – stimulace unaveného metabolismu.
Matující mikrokuličky bez silikonu (neucpává pokožku).
Mikrokapsle, které při rozetření krému uvolní na pokožku barevné mikro-pigmenty.
UV faktor – ochrana proti UVA i UVB paprskům.

Účinky

Působí bezprostředně po aplikaci, pleť okamžitě sjednotí a vyváží. Obsahuje mikrokapsle, které při rozetření krému uvolní na pokožku barevné mikropigmenty a rozjasňující látky, díky nimž dochází k optické korekci vzhledu pleti. Účinné výtažky zabraňují únavě pokožky. Stimulátory buněčného růstu podporují správné fyziologické funkce. UV faktor ochraňuje pokožku před slunečními paprsky. Matující kuličky bez silikonu doladí celkový efekt. Pleť tak na dotek působí hedvábným a napudrovaným dojmem.

Použití

Aplikujte na závěr ranní péče, nebo jako podklad pod make-up. Naneste lehkým vtíráním rovnoměrně na obličej, krk, popř. i dekolt. Během dne opakujte aplikaci podle potřeby. Přípravek byl intenzivně dermatologicky testován. Praktické balení v tubě 30 ml je ideální do každé kosmetické taštičky.

Foto: GERnétic