Stahujte nové vydání tabletové DÁMY!

Přidal  |  0 Komentáře

Podzimní číslo luxusního ženského magazínu DÁMA je připravené ke stažení do vašeho chytrého telefonu a tabletu. Mějte svůj magazín vždy při sobě, ať jste kdekoli. QR kódy ke stažení pro Apple i Android najdete zde. Čerstvé vydání překypuje mnoha zajímavými tématy, rozhovory a články. Jako třeba:

img_2208-copyZachraňte slony!

O tom, jak celebrity zachraňují tlustokožce ohrožené pytláky bažícími po jejich klech se dočtete hned na jedněch z prvních slidů vašeho tabletu nebo telefonu. Globální dobročinná kampaň startovala na Fashion Weeku v New Yorku.

Skvělá Meryl Streepimg_2225-copy
Rubrika Profil přinese méně známé informace o herecké ikoně Meryl Streepové i o jejím posledním filmu.

img_2227-copyRůžová nejenom pro princezny

Shopping Guide: náš průvodce nakupováním si tentokrát vzal do hledáčku trendy růžovou, dále sexy černou a nakonec  – královsky dobrou modrou barvu.

Nová tvář Kristiny Kloubkovéimg_2239-copy

Koho jsme vyzpovídali v hlavním rozhovoru čísla? Kristinu Koubkovou, moderátorku, tanečnici herečku a nově také tvář podzimní kolekce značky Stefanel. Nechybějí samozřejmě modely, které charismatická Kristina předvedla našim fotografům.

img_2249-copyKariéra postavená na obočí
Co dokáže malá změna úpravy obočí… Jak ale začít? Jakou úpravu zvolit? Které přípravky vyzkoušet? Poradí autoři rubriky Beauty Trends.

O vlasech s odborníkemimg_2252-copy

Skvělý rozhovor s expertem na vlasy Danielem Campbellem vychází v sekci Hair Trends. Najdete zde také přehled aktuálníc trendů v účesech a tipy, jak mít opravdu husté vlasy.

img_2262-copyElegantní Francie

Normandie, Tolouse a Provence, na tyto tři regiony jsme se zaměřili v cestovatelské rubrice. Každý oplývá neopakovatelnou atmosférou, kterou tvoří překrásné památky, nádherná krajina, milí obyvatelé a – báječná kuchyně. Poznejte je blíže!

V nové tabletové DÁMĚ najdete ještě více módních tipů a inspirace. Nechybí oblíbená rubrika věnovaná bydlení a další témata. Časopis přináší také soutěž o luxusní kabelku Stefanel. Hodně štěstí v soutěži a zábavy při četbě přeje redakce.