Přežijte Vánoce se zdravými zuby!

Přidal  |  0 Komentáře

Kromě toho, že jsou Vánoce atakem na naše linie, jsou také díky všemu tomu povětšinou sladkému (cukroví), kyselému (bramborový salát, citrusy) a smaženému (ryba, řízky) jídlu atakem na „zdraví“ našich zubů. A tím pádem i na naše celkové štěstí, úspěšnost a pozitivní naladění. Proč? Protože zdravé zuby bez kazů jsou základním stavebním kamenem toho všeho.

Domácí fluoridace

I proto bychom vedle standardního a pravidelného čištění zubů měli do programu zahrnout také domácí fluoridaci pomocí fluoridačního gelu. Ten dokáže leccos zachránit i ve chvíli, kdy už se zubní kaz dal „do díla“. V raném stádiu jej dokáže léčit konzervativním a nenáročným způsobem. Pro léčbu počínajícího zubního kazu a pravidelnou domácí fluoridaci je vhodné použít léčivý přípravek elmex®gelée, jediný dostupný produkt pro domácí užití na našem trhu.
K dostání je pouze v lékárnách bez lékařského předpisu. Díky svým účinkům poskytuje unikátní ochranu před zubním kazem a působí příznivě i na citlivé zuby. Obyčejným úsměvem můžeme dát svému okolí najevo mnohé – že jsme šťastní, spokojení, úspěšní, pozitivně naladění. Tedy v případě, že jde o úsměv, za který se nemusíme stydět. Zdravé zuby bez kazů jsou jeho základním stavebním kamenem. Jak si udržet krásný, sebevědomý a sexy úsměv, kterým budete okouzlovat druhé? Řešení může nabídnout domácí fluoridace.elmex_foto_produkt

Stačí jednou týdně

Pro léčbu počínajícího zubního kazu a pravidelnou domácí fluoridaci je vhodné použít léčivý přípravek elmex®gelée, jediný dostupný produkt pro domácí užití na našem trhu. K dostání je pouze v lékárnách bez lékařského předpisu. Díky svým účinkům poskytuje unikátní ochranu před zubním kazem a působí příznivě i na citlivé zuby. To vše díky složení obsahující vysokou koncentraci aminfluoridů a fluoridu sodného, čímž chrání povrch zubu před působením kyselin, jež našim zubům neprospívají. Použití gelu je velmi jednoduché, stačí jej jednou týdně aplikovat kartáčkem po běžném čištění zubů a 2 minuty nechat působit (nevyplachovat).
Elmex®gelée v balení 25 g je k dostání ve vašich lékárnách za doporučenou cenu 199 Kč. Více informací na www.zdravotni-poradna.cz.

-dl-
foto: archiv autora