Vánoční překvapení? Máme pro vás hned tři!

Přidal  |  0 Komentáře

vyloha-pisekKosmetické kazety jsou oblíbenými vánočními dárečky a my pro vás máme hned tři. Chcete získat vánoční překvapení pro celou rodinu od společnosti ALPA? Soutěžte s námi!

Přípravky ALPA – léty ověřená kvalita za rozumnou cenu
Věděli jste, že ALPA má ve svém portfoliu kromě známé francovky ALPY celou řadu produktů? Ty pečují o naše namožené svaly, bolavé klouby, starají se o jemnou dětskou pokožku a bojují proti hmyzu díky známým červenožlutým Repelentům. Masážní krémy, gely a emulze ALPA používají profesionální maséři, ale především jsou již po generace oblíbeny pro domácí použití. Masážní krémy dodají pokožce hebkost a vláčnost, jsou vhodné při namožení svalů a kloubů.

Soutěž
Bylinná koupel, heřmánkový šampon a pleťový krém s mateří kašičkou jistě potěší každou dámu. Masážní krém, balzám a známá francovka ALPA se bude doma hodit každému, koho občas pobolívá nějaký ten kloub nebo sval.

Pro tři z vás máme připraveny tři dárkové sady od společnosti ALPA. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku a správnou odpověď odeslat na e-mail soutez@dama-online.cz nejpozději do 12. 12. 2016 do 12.00.

Soutěžní otázka: ALPA konopný balzám přináší příjemný pocit uvolnění s mírně chladivým efektem díky obsahu:
a) silice z čajovníku australského
b) kafrového extraktu
c) mentolové silice

Správnou odpověď můžete najít zde:
http://www.alpa.cz/cs/produkty/products/view/121-konopny-balzam-n-masazni-s-mentolem
Ceny pro výhercekonopny-set

Tři vylosovaní výherci získají hned tři dárkové sady ALPA. Jaké to jsou?
Bylinný set:
APIKO pleťový krém s včelí mateří kašičkou vyživí, ochrání a účinně stimuluje hydrataci a regeneraci pokožky. ALPA bylinná koupel s přírodní eukalyptovou silicí a silicí z máty peprné vám připraví koupel, která přináší úlevu po fyzické námaze a nechá příjemně odpočinout vaše smysly. Bylinný šampon s heřmánkem dodá vašim vlasům lesk a zářivou barvu.

ALPA kazeta:
Alpa francovka je vhodná pro řadu účelů, jako například k mazání kloubů, jako dezinfekce i k osvěžení, napomáhá regeneraci svalů. Alpa masážní krém s vysokým obsahem minerálního oleje přináší okamžitý a dlouhodobý pocit uvolnění a osvěžení.

Konopný set:
Alpa francovka konopí uvolňuje nejen svalové napětí, ale pomůže také s odplavením únavových látek. Alpa konopný balzám je vhodný zejména při chronickém onemocnění kloubů (artróza, artritida, revma).