Dokonalá harmonie

Přidal  |  0 Komentáře
Paloma's-Melody-all-_4161

Tiffany na jaře představí novou kolekci PALOMA’S MELODY.

Designérka Paloma Picasso je známá svými originálními návrhy šperků a také svojí radostí ze života. Její nejnovější kolekce Paloma’s Melody kombinuje obě tyto vášně a je evolucí jednoho z jejích nejúspěšnějších návrhů.

Kolekce je inspirovaná krásami každodenního života slavné návrhářky, vším, co jí obklopuje, srdečností lidí, které miluje, a místy, které nazývá svým domovem. Kolekce v sobě nese pocit vděčnosti za život plný krásných prožitků. Náramky a prsteny Melody jsou složené z pěti propletených kruhů, které se jemně posunují, točí a sklouzávají podle pohybů těla, až se nakonec opět spojí v jeden harmonický celek. Každý z kroužků reprezentuje osobní postoje – sny, krásu, kreativitu, vděčnost a vášeň.  Jemný zvuk, který koužky tvoří, když se hýbou, je melodií života prožitého naplno.
K původnímu designu složenému z devíti kruhů přidává Paloma´s Melody nový model z pěti kruhů z 18kt žlutého či růžového zlata i ze stříbra. V kolekci jsou i luxusní modely zdobené diamanty a černými spinely.

Foto: Tiffany 

Paloma's-Melody-five_4156 Paloma's-Melody-five_4155 Paloma's-Melody-five_4154 Paloma's-Melody-all-_4160 Paloma's-Melody-all-_4159 Paloma's-Melody-five_4158