Coco Chanel? Ne, Gabrielle!

Přidal  |  0 Komentáře

Kdo je Gabrielle? S uvedením nové kabelky, která nese původní jméno slavné zakladatelky dnes již věhlasného módního domu Chanel, pozval Karl Lagerfeld celebrity jako Kristen Stewart, Caru Delevingne, Pharrella Williams a Caroline de Maigret, aby se s námi podělily o svou vlastní vizi Gabrielle Chanel.

 

01_SS-2017-RTW-SHOW---pictures-by-Stephane-Gallois_LD

Majitelka jedné známé české kosmetické firmy mi v jednom rozhovoru řekla, že vyrobit umí každý, prodat ale jenom Bůh. Je pravda, že i věhlasné světové módní značky se předhánějí, která nový model uvede co nejosobitější kampaní. A často při tom sází na celebrity. A to se týká i nové kabelky Gabrielle. „Všichni jí říkali Coco, ale její skutečné jméno bylo Gabrielle. A je to perfektní jméno pro kabelku, která splňuje všechny atributy takové prestižní značky, kterou je Chanel, „vysvětluje Karl Lagerfeld.

V první upoutávce se Chanel baví tím, jak vytváří záhadu obklopující kabelku a její novou kampaň. Čtyři přátelé a ambasadoři značky, jeden po druhém po svém vyslovují jméno Gabrielle. Zamýšleno jako miniseriál Kristen Stewart, Cara Delevingne, Pharrell Williams a Caroline de Maigret postupně poodkrývají roušky svých osobností a říkají, co je na Gabrielle Chanel inspiruje. Jeden píská, druhý radostně zpívá. Se spoustou uvolněného humoru tato mini série navozuje tón kampaně, která jistojistě přinese řadu překvapení.

Lily Allen

Lily Allen

Liu Wen

Liu Wen

Caroline de Maigret

Caroline de Maigret

Kristen Stewart s kabelkou Gabrielle.

Kristen Stewart