Pařížský trend: Svěží barvy a lněné potahy v jarní kolekci francouzských pohovek

Přidal  |  0 Komentáře

Ačkoliv k nám jaro přichází pomalu, svěží atmosféru vykouzlíte ve svých interiérech s novou kolekcí pohovek a křesílek snadno. Z Francie k nám dorazil trend svěžích zelených a žlutých barev. Pro umírněnější zákazníky doporučujeme pohovky neutrálních barev doplněné polštáři v jarní barevnosti. Milovníky boho stylu nadchnou světlé lněné potahy.

Kresilka Home Spirit small

Baltic smallZelená vlna

Z Paříže se k nám valí posedlost zelenou – v zimě to byly především smaragdové odstíny. S blížícím se jarem se objevují svěží zelené tóny, které se velmi dobře kombinují s hořčicově žlutou. Na druhou stranu může jít o zelené pastely, které přechází k tlumené vert-de-gris, šedozelené, kterou například také použil Armani ve své nové kolekci oblečení. Le Patio například v aktuální kolekci nabízí sofa, dvoukřesla i rozkládací pohovky nejen v jarních barvách, ale i v neutrálních odstínech doplněných svěžími polštáři podle posledních trendů.

Lněné pohovky pro milovníky boho stylu

Již několik let jsou celosvětově hitem v interiérech lněné potahy. Tolik diskutovaná mačkavost tohoto materiálu je vyzdvihovaná jako přednost. Čím dál více chceme být autentičtí a svobodně si vybíráme to, co je nám příjemné. Světlá lněná pohovka je jednoduše základ každého svobodomyslného interiéru.

Zdroj a foto: Le Patio

Biarritz len small Austin small