K nové sezóně patří nové boty!

Přidal  |  0 Komentáře

Přicházející teplé počasí začíná lákat k procházkám po městě či prosluněnému parku, k čemuž je ideální lehká a prodyšná obuv, která vašim nohám poskytne komfort za každé situace. Nové kolekce jarní obuvi nabízí širokou škálu pestrých odstínů a barevných kombinací, ze které si vybere každá moderní žena.

 

Marc_Cain_SS17_G_261

 

Sezoně jaro-léto 2017 vládnou tři trendy. Klasický, ve kterém se mísí i minimalistický casual, dále styl letního looku, který najdeme v každém stylu od klasiky, casualu až po sport a třetí reprezentuje sportovní a casual styl.

V klasickém stylu je klíčová jakost. Zaměřuje se na zvýšení komfortu a především užití luxusních materiálů. Charakter tohoto trendu odráží minimalistické svršky a ostře řezané asymetrie. Důležitou roli zde letos hraje barevná paleta : základem je bílá a studené odstíny šedé s nádechem meruňkového odstínu. Letní svěžest dodává modrá barva (blue bird) . Zatímco odstín zlaté tj. Liquid Gold. zdůrazňuje luxusní charakter.

Marc Cain

Marc Cain

Louis Vuitton

Louis Vuitton

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Letní styl odkazuje na kubánskou a karibskou kulturu. Výrazné barvy jsou inspirované krásou tropů, deštných lesů nebo exotickými palmovými listy. Květinové motivy jsou kombinované se surovou kůží nebo robusnímy blokovými podpatky. Viditelný je odkaz na etno styl, od použití přirodních šňůrek nebo tkanin kombinované s metalickou kůží.

Marc Cain

Marc Cain

Marc Cain

Marc Cain

Sportovní a casual styl navazuje na vliv mnoha prostupujících prvků 80. let. Začíná od punku přes romantismus a končí sportem. Je zde dominantní vliv japonské kultury. Vytvořený z měkkých kůží a těžkých podešví je spojením dvou odlišných světů. Boom v tomto stylu zažívá i digitalizace – potištěné látky plné výrazných a zářivých barev, které se mění na „image“ rádiových vln. Metalické kůže dodají obuvi futuristický vzhled a lakované kůže s wet-lookem jsou používány jako akcent u sandálů a sportovní obuvi.

Gino Rossi

Gino Rossi

MAX&Co

MAX&Co