Přivítejte jaro novou vůní

Přidal  |  0 Komentáře

Trussardi Goccia a Goccia

Oblíbené dámské vůně Trussardi Donna a My Name se představují v novém „hávu“ nazvaném příznačně Goccia a Goccia (italsky kapku po kapce). Tajemství nových vůní tkví ve speciální mechanismu dávkujícím kapku vůně přímo na pokožku. Originální flakony jsou inspirované slavným art deco stylem.

TRUSSARDI Goccia a Goccia, My Name EdP 50ml 1999 Kč, Donna EdP 50ml 1999 Kč. K dostání exkluzivně v parfumeriích Marionnaud.

TRUSSARDI Goccia a Goccia, My Name EdP 50ml 1999 Kč, Donna EdP 50ml 1999 Kč. K dostání v parfumeriích Marionnaud.

Montblanc Lady Emblem L´Eau

Rafinovaná dámská vůně inspirovaná francouzskou zahradou coby „alegorií na letní procházku pod vzrostlými citrusovníky a mezi čerstvě rozkvetlými růžemi“, jak prozrazuje její autorka Sonia Constant. Předlohou pro flakón Lady Emblem L’Eau se stal diamant.

MONTBLANC Lady Emblem L´Eau, k dostání ve vybraných sítích parfumerií od 30ml EdT 1099 Kč.

MONTBLANC Lady Emblem L´Eau, k dostání ve vybraných sítích parfumerií od 30ml 1099 Kč.

Boss Bottled Tonic

Nezpochybnitelně mužná vůně je elegantním mixem sofistikovaných citrusových, kořenitých a dřevitých tónů vytvářejících společně novou dimenzi pojmu klasická vůně. Představitelem se stal Gerard Buttler.

BOSS Bottled Tonic, k dostání ve vybraných sítích parfumerií od 50ml EdT 1859 Kč.

BOSS Bottled Tonic, k dostání ve vybraných sítích parfumerií od 50ml 1859 Kč.

FiiLiT – parfum du voyage

FiiLiT představuje tvůrčí projekt kombinující požitek z vůně s funkčním ekologickým produktem. Tři originální vůně v cestovním balení vám díky výběru unikátních ingrediencí věrně navodí pocit exotických destinací - Bali, Kuby nebo řeckých Kykladů. V okamžiku, kdy vůni spotřebujete, slouží její obal v čistém eko designu jako plnitelný flakón.Tvorba této značky přispívá k hospodářskému rozvoji jednotlivých zemí, zachování tradičních řemesel a snížení obalové a materiální zátěže.

FiiLiT - parfum du voyage, k dostání exkluzivně ve FAnn parfumeriích, EdP 10ml 840 Kč.

FiiLiT – parfum du voyage, k dostání exkluzivně ve FAnn parfumeriích, 10ml 840 Kč.