Rozšiřte si svůj kosmetický arzenál

Přidal  |  0 Komentáře

Obchod s krásou prakticky neustále expanduje. Laboratoře vyvíjejí stále sofistikovanější technologie, které by nás měly učinit mladšími, krásnějšími, bez vrásek. A jakými novými produkty můžete doplnit svůj kosmetický arzenál? 

 

La_Praire_WC IPI_PACK RGB_04_jpgLa Prairie White Caviar Illuminating Pearl Infusion, 30ml za 12790 Kč.

Vědci La Prairie vyvinuli průlomovou patentovanou technologii – v mimořádné infuzi je zapouzdřen koncentrovaný vzorec složený z extraktu zlatého kaviáru a stabilního derivátu vitamínu C. V kombinaci s inovovaným diglukosulem kyseliny gallové (DKG, zaměřenou na projasnění, a působící proti třem typům nežádoucího zabarvení pokožky) sérum intenzivně rozjasňuje a vypíná, výsledky jsou viditelné za pouhé 4 týdny. K dostání ve vybraných sítích parfumerií.

LipGlam, 12 ml 299 Kč.LIPGLAM 3D updated Tube 100814 Front-3

 

Multifunkční balzám, který díky svým vlastnostem získal v době svého uvedení prestižní ocenění Pure Beauty Awards – Best New Lip Product. Je vyroben ze 100 % přírodního lanolínu a arganového oleje. Můžete jej použít jako balzám na rty, na vyživení nehtové kůžičky, na suchou kůži, jako vyživující bázi pro vaše řasy, k fixaci obočí, pro oživení konečků vlasů. K dostání exkluzivně ve FAnn parfumeriích.

 

BD-SCULPT SILHOUETTEMATIS Paris Réponse Corps Sculpt Silhouette, 200 ml za 1659 Kč.

Váš osobní trenér pro dokonalou postavu – zeštíhlující a formující termoaktivní emulze. Moderní přípravek nové generace s inovovanou technologií Acti Minceur, který nejen zeštíhluje, ale zároveň dovede zpevnit a vytvarovat problematické partie. K dostání exkluzivně ve FAnn parfumeriích.

MATIS Paris Réponse Corps Shimmering Dry Oil, 50 ml 699 Kč.MATIS_RC_Shimmering Dry Oil 

 

Hedvábně jemný olej je určený k péči a zkrášlení účesu, obličeje i celého těla. Mimořádně jemná a nemastná textura obsahuje osm aktivních olejů a měděné mikročástečky, pomocí nichž nejen vyživuje, ale i zjemňuje pleť a propůjčí pokožce i vlasům třpytivý půvab.