Objevte své odvážné já

Přidal  |  0 Komentáře

Víte, v čem tkví kouzlo Francouzek? V sytě namalovaných rtech. Ale jak jich dosáhnout a po jaké rtěnce sáhnout? Lesklé, matné, tekuté nebo jen lesku?     

Matné rtěnky

Když se vaše líčení omezuje jen na namalovaná ústa, máte před sebou večírek nebo jinou významnou akci, zvolte klasickou rtěnku. Pokud chcete dlouhodobý efekt, sáhněte po matující rtěnce, která bývá na rozdíl od lesklé odolnější. Naším tipem je Soft Matte lipstick od Nyx. Díky širokému výběru nevšedních barev je Soft Matte Lipstick nejnovější trendy posedlostí, inovované složení dodá rtům sametový nádech, navíc je nevysuší a příjemně voní.

Matná rtěnka, NYX, 210 Kč.

Matná rtěnka, NYX, 210 Kč.

Lesk pro oslňující třpyt

Pokud máte ráda transparentní léčení, rty chcete vyplnit a přidat jim na objemu a hlavně pokud vám nevadí, že na rtech moc dlouho nevydrží a ráda jej tu a tam obnovíte, je pro vás lesk tím pravým řešením. A pokud vám vadí lepkavost, sáhněte po tónovaném balzámu na rty. Vyzkoušejte třeba Lip Paint Laquer od L´Oréal Paris.

Lip Paint Lacquer, L´Oréal Paris, 219 Kč.

Lip Paint Lacquer, L´Oréal Paris, 219 Kč.

Tekuté rtěnky

Pokud potřebujete odolné léčení, které vydrží i nějakou tu vypitou skleničku, je pro vás skvělou volbou tekutá rtěnka. Po nanesení totiž zaschne a na rtech zůstane jen pigment. Vyzkoušejte třeba Vivid Matte Liquid od Maybelline.

Lipstick Color, Maybelline, 249 Kč.

Vivid Matte Liquid, Maybelline, 249 Kč.

Konturky

Pokud chcete rty zvýraznit o něco více než jen leskem, k tomu si zajistit dlouhodržící líčení rtů a eliminovat rozmazané okraje a nebo pokud chcete tvar rtů je trochu poupravit, zvolte konturovací tužku. Náš tip je tužka Urban Decay, kterou jednoduše neslíbáte.

Konturovací tužka, Urban Decay, 550 Kč, prodává Sephora.

Konturovací tužka, Urban Decay, 550 Kč, prodává Sephora.