Radost ze hry

Přidal  |  0 Komentáře
Ty tam jsou doby, kdy módní značky navrhovaly jen módu. Řada módních designérů například fušuje do řemesla  interiérových designérů. Fendi, Versace, Gautier. Už nemusíte nosit jen jejich kabelku, ale i spát v jejich posteli nebo jíst z jejich talíře. 
Pozadu v tomto směru nezůstává ani Louis Vuitton, který se v poslední době zaměřuje na tzv. designové drobnosti. Ať již do byly pera, originální dárky v originálních baleních balení a teď se na trhu objevují i dřevěné hračky.
CARD AND DICE POUCHESPoděkovat za to můžeme prozíravosti a moudrosti Gastona Louise Vuittona, sečtělého vnuka a sběratele všeho možného, věčně zvídavého muže, který si sám vyráběl vlastní společenské hry a nechal v prvních buticích své rodinné značky vystavit i různé dřevěné hračky. Dokonalé zpracování, tak typické pro značku Louis Vuitton, se dokonale hodí k odlehčené atmosféře: krabičky z plátna Monogram skrývají hrací kostky a balíčky karet s logem značky, kožené hrací žetony, jojo a dokonce i plyšového medvídka Louise umně sešitého metodou patchwork z kousků kůže. Hrát si je také cesta!
Yoyo_Roy_CH Fusion Studio TIFF File