Těstovinoví pomocníci

Přidal  |  0 Komentáře

Těstoviny jsou skvělým pokrmem pro každou příležitost a prakticky kteroukoliv část dne. A rozhodně to nejsou jen nudle. Na talíři je může mít v různých formách a velikostech. A v samotné kuchyni s nimi můžete doslova kouzlit. Pokud jste milovníky těstovin, je na čase dát vaší kuchyni ten pravý italský punc a přípravu těstovin povznést na novou úroveň.

Spaghetti Tower

Zásobník na špagety, Animi causa

Buďte kreativní se zásobníkem na špagety, který vám navíc umožní správné dávkování. S touto pomůckou už rozhodně neuvaříte o špagetu víc ani míň, ale jen tolik, kolik potřebujete. A nezapomeňte na česnek. Ten můžete loupat ručně nebo si vzít na pomoc speciální škrabku na česnek. To je kreativní a praktická pomůcka zároveň.

Penneli - Garlic peeler

Škrabka na česnek, Animi causa

A když špagety uvaříte, zceďte je úžasným silikonovým cedníkem. Je vyroben z kvalitního plastu, který je nejenže odolný vůči vařící vodě, ale také ho můžete umývat v myčce.

Plankton Pot Strainer

Cedník na špagety, Animi causa

Zapomínáte během vaření, kam jste si odložili lžíci? Položte ji na speciální podložku ve tvaru ravioli a svou lžíci budete mít vždy na očích. S touto věcičkou už navíc nebudete mít kuchyňský stůl zaneřáděný.

Ravioli - Spoon rest

Podložka na těstoviny, Animi causa

Skvělým pomocníkem jsou i elastické gumičky, které drží pohromadě to, co se nám rozpadá před očima, ale nikdy tomu nevěnujeme takovou pozornost, abychom s tím něco udělali.

 

Mafaldine-Elastic bands

Elastické gumičky, Animi causa

Při vaření si můžete spálit ruce, čemuž zabrání tyto kouzelné držáky na hrnce.

Farfalloni - pot grips

Držáky na hrnce, Animi causa

 

A dilema s tím, jak nabrat špagety z hrnce, zase vyřeší úžasné naběračky, s jejichž pomocí si svůj oblíbený pokrm naservírujete stylově a bez námahy.

Papa Nessie - Pasta spoon

Zdroj a foto: http://www.animicausa.com