Ondřej Ruml: rychlé a zběsilé rande s manželkou

Přidal  |  0 Komentáře
Bára Mottlová

Bára Mottlová

Pokračování jedné z nejúspěšnějších filmových sérií, snímek s názvem Rychle a zběsile 8, zažil svoji slavnostní premiéru v kině IMAX. Jak bývá zvykem, uvedení takto žhavé novinky si nenechaly ujít ani známé české tváře.

Na premiéru dorazil zpěvák Ondřej Ruml, moderátor Petr Vojnar, Michal Kavalčík aliasJan Tuna IMAX Ruda z Ostravy, herečky Zuska Velichová a Bára Mottlová, Česká vicemiss Eva Čerešňáková, investigativní novinář Jan Tuna či zlatý olympionik David Svoboda.

Eva Čerešňáková

Eva Čerešňáková

Ondřej Ruml totálně blond

Na pokračování příběhů této legendární party se přišel podívat i talentovaný zpěvák Ondřej Ruml. Ten se v posledních týdnech naplno věnuje zábavné televizní show, kvůli které i razantně změnil svůj vzhled. I přes nedostatek volného času si však vždy najde chvíli, aby se věnoval svojí krásné exotické manželce, a tak ji pro tentokrát pozval na rychlé a zběsilé rande v přítmí kina. Oproti tomu moderátor Petr Vojnar, novopečený otec, nechal svoji ženu doma a na premiéru přišel s kamarádem. Obávaný

Zuska Velichová

Zuska Velichová

reportér internetové televize Stream.cz Jan Tuna řeší jednu kauzu za druhou, a tak si našel čas vydechnout a věnovat se rodině. Na filmovou novinku vzal svého syna a užili si tak parádní chlapský večer.

red
Foto: Presscode