Český designér slaví úspěchy ve světě

Přidal  |  0 Komentáře

Designér Miroslav Stibůrek i tento rok potvrzuje svoje mimořádné nadání a odhodlání, a získává ocenění A’Design za návrh sklenice/panáku nazvaný Vzkvétající Panák.
Získáním italského ocenění A’Design, Miroslav nejen získává další prestiž a poctu, ale také celosvětovou publicitu a jeho práce bude prezentovaná skrze několik výstav po celém světě v roce 2017/2018. Miroslav bude předán a prezentován také fyzické ocenění 9. června během gala večeru La Notte Premio A’ v krásné památní budově Villa Como v Itálii. „Osobní i národní hrdost je momentálně přítomná! Všem děkuji za obrovskou přízeň a podporu jak minulý rok, tak i tento rok. Je to pro mě čest, jednak reprezentovat Českou Republiku, tak i mojí vzkvétající osobní značku. Přeji všem úspěšný a radostný rok!“

image-proxy (2) image-proxy (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Vzkvétající Panák

Sklo inspirované přírodou a Mayskou kulturou. Základ má 12 stran, každá strana reprezentující jeden měsíc v roce. Sklenice svým tvarem přípomíná květ a je v různých barvách vč. čistě průzračné. Sklenice je navržená tak, aby se uživateli pohodlně držela a mohl si vychutnat svůj oblíbený alkoholický nápoj se špetkou umění.