Buďte odvážná, rozhodná a mějte sexappeal!

Přidal  |  0 Komentáře

Limitovaná kolekce Jakuba Polanky x Bibloo, která byla koncem minulého týdne slavnostně představena v nově vzniklém showroomu BIBLOO v nejvyšším patře OD Kotva, je oficiálně v prodeji. Kolekci s názvem HER pro jaro/léto 2017 je možné exkluzivně zakoupit v Bibloo Concept Storu ve čtvrtém patře OD Kotva a na online shopu www.bibloo.cz.

IMG19403_lookbook JPxBibloo

IMG18836_lookbook JPxBibloo

 

 

 

 

 

 

 

 

Dlouhodobou vizí společnosti Bibloo, provozovatele jednoho z největších módních e-shopů v České republice, je propojování s lokální osobností z určité oblasti designu a módy a vytváření unikátních limitovaných edicí. Tento rok Bibloo oslovilo úspěšného českého módního návrháře Jakuba Polanku, který exkluzivně pro něj vytvořil kolekci Jakub Polanka x Bibloo pro SS 2017. Ta je vyjádřením žen, které mohou vším, co dokáží, svou spontánností a odvahou říkat Fax of všem, kdo je tlačí do nějakých stereotypů. Fax off systému… Slogan Fax off je také součástí kampaně a je vyobrazen na základních statement modelech kolekce. Inspirací Jakubovi byly tzv. working girls a flash dancerky, které jsou odvážné, rozhodné a mají sexappeal. To by měla kolekce ženě dát. Té, která tančí mezi každodenními problémy s lehkostí a nadhledem … HER.

FOTO_024_Showroom Bibloo

Kolekce o celkem čtyřiceti modelech, které vycházejí z ikonických návrhů Jakuba Polanky, je rozdělena do tří hlavních linií. Základní linie je určena pro nezávislé a stylové ženy a obsahuje basic topy včetně statement unisexových mikin, neformálních triček, kšiltovek či ponožek. Casual linie, v níž nechybí trenčkoty, vesty, šaty či kombinézy, se vyznačuje rafinovanou jednoduchostí, propojenou s provokativní elegancí a ženskou funkčností. Třetí část kolekce tvoří sofistikované a elegantní šaty, sukně a topy. Ve všech liniích se prolínají přírodní a technické materiály, různě seprané, oversize looky i modely velmi na tělo.