Hvězdy v Cannes zazářily ve špercích Piaget

Přidal  |  0 Komentáře

V Cannes to doslova zářilo. Herci, režiséři a producenti i letos na francouzské Riviéře představovaly své nové projekty, dámy v elegantních zářivých róbách na červeném koberci zase představovali mistrovské kousky světových šperkařů a klenotníků. 

 

Olga Kurylenko, respektovaná herečka na sobě měla nádherný pár náušnic z růžového zlata s diamanty a prsten z růžového zlata s 1 broušeným diamantem z novéOlga Kurylenko 1 kolekce High Jewellery Collection Cesta slunečního světla, Piaget.

Herečka Olga Kurylenko na sobě měla nádherný pár náušnic z růžového zlata s diamanty a prsten z růžového zlata s 1 broušeným diamantem z nové kolekce High Jewellery Cesta slunečního světla, Piaget.

Jessica Chastai, členka poroty a mezinárodní velvyslankyně šperkařské značky Piaget měla na sobě prsten z bílého zlata s emeraldovým kamenem a diamanty z nové kolekce High Jewellery Cesta slunečního světla, Piaget.

Jessica Chastai, členka poroty a mezinárodní velvyslankyně šperkařské značky Piaget měla na sobě prsten z bílého zlata s emeraldovým kamenem a diamanty z té samé kolekce Piaget.

Mezinárodní špičková modelka Coco Rocha, přidala svému outfitu punc okázalosti a luxusu zlatým prstenem a náušnicemi s diamanty, modrými safíry a černým opálem z kolekce High Jewellery Cesta slunečního světla, Piaget.

Modelka Coco Rocha přidala svému outfitu punc okázalosti a luxusu zlatým prstenem a náušnicemi s diamanty, modrými safíry a černým opálem. Vše od Piaget.