Luxus na festival zkrátka patří

Přidal  |  0 Komentáře

Leoš Mareš a Monika Koblížková zazářili na červeném koberci Unicredit bank party v Karlových Varech  s diamanty a hodinkami od Tiffany & Co.

Oblíbený moderátor Leoš Mareš a jeho přítelkyně, módní redaktorka Monika Koblížková, se zúčastnili UniCredit Bank party na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. Jejich dokonalý styl zvýraznily nádherné diamantové šperky a hodinky od Tiffanyho. Leoš měl hodinky z nové kolekce Tiffany East West a zlaté manžetové knoflíčky. Monika doplnila šaty náušnicemi z růžových a bílých diamantů a diamantovým prstenem s centrálním turmalínem Tiffany & Co. Myslíme, že to oběma moc slušelo.

HML_3132 HML_3099

 

 

 

 

 

 

 

 

Jiné hvězdy se na festivalu představili v modelech z multibrandového slovenského butiku a e-shopu Alizé. Maminka Moniky Koblížkové, Klára Issová, Aňa Geislerová a Jitka Čvančarová na sobě mají modely značky Valentino, Karolína Kurková sáhla po modelu Vivienne Westwood.

Monika Koblizkova_saty Filip Vanek, maminka Valentino (prodava Alize) Klara Issova, Valentino_prodava Alize Karolina Kurkova_ Vivienne Westwood, prodava Alize Jitka Cvancarova_ Valentino_prosava Alize