Rozlučte se s létem novým šperkem

Přidal  |  0 Komentáře

V době, kdy se léto pomalu chystá ustoupit podzimu, prodlužte trvanlivost svého opálení jasnými a trvalými odstíny. Zahalíte se do barevných odstínů celá, nebo jen ozvláštníte svůj vzhled barevnými detaily? Volba je na vás. Postupujte podle hesla „více, ne chytřeji“ a použijte tyto univerzální kousky, které musíte mít, k probarvení všech svých stránek.

590749CPH_CMYKDokonale se doplňující

Náramky přátelství z dob mládí dospěly v tyto kombinovatelné provázkové náramky Moments v těch nejžhavějších barvách.. Důmyslnost a solidarita v jednom hladkém designu.

Cukrátové proužky

Kombinujte své oblíbené barvy pomocí glazurovaných prstenů Srdce Pandora, které se hodí k vaší náladě.

 

Ovocná lahodnost792153ENMX_CMYK

Užíváte si na dovolené, nebo jste zpátky ve městě? Ať tak, či onak, pomocí tohoto přívěsku se znovu přenesete do snové šťastné hodinky.

Okouzlující nezbytnosti

Okouzlete tímto rozmanitým přívěskem ze sterlingového stříbra, který se hodí na řetízek i na náramek a oplývá ozdobami z glazury a kubických zirkonií. Váš úchvatný tým už čeká: střevíček na jehle, šaty a rtěnka.

792156ENMX_CMYKBarevné kameny

Oživte své prsteny a kombinujte svěží prsteny z řady Kapky s kameny podle narození, například jasně červené odstíny syntetického rubínu, který je červencovým kamenem.