Dekadentní žena Taťány Kovaříkové

Přidal  |  0 Komentáře
Módní návrhářka Taťána Kovaříková představuje novou kolekci Tatiana pro podzim/zimu 2017/18 v novém lookbooku, který svěřila do rukou renomované fotografky Lucii Robinson.
TATIANA AW2017_LOW_10Ta k jejich dlouhodobé spolupráci říká: „Taťána je pro mě výjimečnou návrhářkou s obrovským citem pro ženskou siluetu a talentem pro sublimní elegantní erotiku. K tomu přidám ještě zmínku o nadčasovosti, jednoduchosti, kvalitních materiálech a krásných liniích. Myslím, že to je mnoho dobrých důvodů k inspiraci a spolupráci.“
Jemná dekadentnost
Kolekce pro nadcházející sezónu se vyznačuje jemnou dekadentností inspirovanou 70. léty. Jednotlivé střihy navazují na zavedený styl plný ženskosti, jednoduchosti a minimalismu. Dominantou kolekce jsou kabáty s korzetovým pásem, odhalená ramena a volány.
TATIANA AW2017_LOW_6
TATIANA AW2017_LOW_9
Oversize kabáty a kostýmy
Nechybí oversize kabáty, projmuté kostýmy, sukně a košilové šaty pro běžné nošení, které kontrastují s výjimečnými modely vyráběnými v limitované edici na zakázku. V barevnosti převažuje černá, avšak nechybí ani výrazné barvy v červených či zelených odstínech a vzory. Designérka v kolekci využívá elastické materiály, žerzej, vlnu, kůži nebo španělskou krajku.
TATIANA AW2017_LOW_2TATIANA AW2017_LOW_7 TATIANA AW2017_LOW_1

Foto: Lucie Robinson, modelka: Dagna K / MY model agency, Make-up, vlasy: Eliška Matějková, Obuv: Stuart Weitzman