Šperky Pasquale Bruni na 74. Mezinárodním filmovém festivalu v Benátkách

Přidal  |  0 Komentáře

V této fantastické kolekci inspirované cizími místy, odkud pocházejí ty nejvzácnější drahokamy, Pasquale Bruni představuje své know-how z téměř čtyřiceti let působení na italském poli šperkařského řemeslného umění.

Krásnou tvář modelky a herečky Maricy Pellegrinelli ozdobily náušnice z kolekce Vento Atelier, drahocenný klenot v podobě dvou tanzanitů ve tvaru kapky obklopených listy z bílých diamantů a image003modrých safírů. Prsteny z kolekce Tramonty Segreti pak celkový look jen doplnily.Vzácné lístky Giardini Segreti, ikonické kolekce Pasquale Bruni, jsou obohaceny okouzlujícím půvabem s hlavním protagonistou v podobě neodolatelného kouzla barvy.

Oslava ženy a přírody

Tanzanity v sofistikované modré barvě se smyslnou purpurovou nuancí téměř sametově zakrývají v západu slunce barevné lístky, odstíny modré se rozplývají v čistotě bílého zlata a diamantů a na šperku tak vytvářejí drahocennou až zasněnou auru. „V kolekci Giardini Segreti se listy stávají květinami, vznešenými jako křídla motýlů, v neustálé metamorfóze přírody,“ říká Eugenia Bruni, tvůrčí ředitelka značky Pasquale Bruni.

image011Šperky pro božstvo

Černobílý šperkařský model pro svou promenádu na červeném koberci zvolila Irka Stella Maxwellová. Vzácný drahokam z bílého zlata, onyxu a černobílých diamantů. Náušnice Sissi a prsteny Giardini Segreti pak fungují jako stylový doplněk, synonymum elegance a ženskosti.

Španělská modelka Sita Abellan na sobě měla drahocenný květinový náhrdelník věnovaný fascinující a image007záhadné královně Nefertiti. Kapky barvy hluboké modře londýnského Topazu zářily uprostřed lotosových květů bílých diamantů. Tento královský náhrdelník vhodný pro božstvo skvěle doplňuje náušnice a královský prsten, jehož centrální drahokam je usazen v lotosovém diamantovém květu. Klenot s jedinečným a tajemným charakterem je ideálním doplňkem nádherného oblečení, které modelka předvedla na červeném koberci. Prsteny Giardini Segreti pak na rukou Sity pak vytvořily vzácnou zahradu z bílého zlata a diamantů.

Choker Ghirlanda 70' e orecchini Sissi_Stella Maxwell Sensual Touch e Giardini Segreti_Stella MaxwellBon Ton_Sita AbellanTramonti Segreti_Marica PellegrinelliAtelier Vento Tanzania_Marica Pellegrinelli Giardini Segreti_Sita Abellan