Je libo pravou šperkařskou kabelku?

Přidal  |  0 Komentáře

 

Říká se, že každá žena by si alespoň jednou za život měla dopřát skutečný skvost, ať již v podobě luxusního šperku či kabelky. A co takhle mít obojí? A dokonce v jednom. Slavná šperkařská firma Cartier přichází na trh s unikátními šperkařskými kabelkami.  

Dům Cartier objevuje od fauny k flóře své velké stylistické legendy, šperky, které jsou zcela ručně vyráběné a jejich design je jediný svého druhu. Tato šperkařská kreativita rozvíjí skrze drahocenné materiály a kombinace výjimečné výrobní tajemství.

Cactus de Cartier

 

Věčný trend legendy Panther

Panter zůstává nejoblíbenějším zvířetem Cartier. Totemický, divoký a okouzlující, ztělesňuje určitou myšlenku podmanivosti a svůdné ženskosti. Jeho samotná přítomnost stačí k tomu, aby zanechal svůdnou stopu na těchto večerních šperkařských kabelkách. Za legendou Panther nejsou pouze generace proslulých elegantních žen a klientů, ale také mýtus, historie a vrcholné mistrovství výrobního tajemství domu Cartier ve věčné evoluci. Dnes je panter zpracován graficky, skrze sevřené úhly. Vzácné a moderní, tyto magnetické kusy jsou jemnou kombinací extravagance a jednoduchosti.

Panthere de Cartier

 

Odvážná a mocná, kolekce Cactus de Cartier

Třpyt s naprostou dokonalostí. Kolekce Cactus de Cartier odhaluje kabelku s výraznou brožovanou sponou zdobenou rebelským květem, který je šperkem i ozdobou zároveň a který se rozvine do smaragdových korálků a karneolových listů. Tato odvážná kolekce také obsahuje kabelku políbenou sluncem, s částečkami 24karátového zlatého prachu, s brožovanou sponou – proměnlivým kouskem velké tradice designu Cartier.

High jewelry bag lovebirds

 

Umělecké řemeslo a šperkařské kabelky

Cartier shromažďuje všechny výjimečné zkušenosti, ať už se jedná o umění výroby nebo o řemeslné výšivky Maison Lesage, opeření Maison Lemarié nebo saténové plisování Maison Lognon. Řezaný samet, odlesky zlatého prachu, lakování, giloš…, tyto exkluzivní výtvory dosahují vrcholu v umění kožedělného a šperkařského řemesla, a přitom jsou všechny části přeměnitelné na brož nebo přívěsek.

HyperFocal: 0

Klenotník, ten, kdo přetváří kabelky ve šperky

Šperkařské kabelky vstupují do historie Cartier již velmi brzy, kolem roku 1900. Už v té době jsou materiály sofistikované, komplikované a v každém případě doplněné šperky. Ukázka mimořádného řemeslného umění, které je oddané vývoji stylu v průběhu času, ale také módě i způsobu uvažování, a které je stále odhalováno půvabem kabelek. I v roce 1906 byly kabelky považovány za večerní šperky. Jedna z prvních byla zavěšená na řetízku, krásně doplněná sponou ve tvaru soví hlavy. Elegantní doplněk, kabelka, se má stát ryzí formou kreativního vyjádření.