Taťána Kovaříková ve Štrasburku

Přidal  |  0 Komentáře

Významná módní návrhářka Taťána Kovaříková představila svou tvorbu ve Štrasburku rámci slavnostního galavečera organizovaného Stálou misí České republiky při Radě Evropy. 

Módní přehlídka aktuální kolekce podzim/zima 2017 se uskutečnila v reprezentativních prostorách Pavilónu Josephine jako součást slavnostního galavečera organizovaného Stálou misí České republiky při Radě Evropy v rámci kulturního programu, který doprovází české předsednictví ve Výboru ministrů Rady Evropy.

TATIANA by Tatana Kovarikova_Strasburk_1

Slavnostního večera se zúčastnilo na tři stovky osob z řad diplomatických sborů, představitelů Rady Evropy, Evropského parlamentu a dalších evropských institucí, zástupci vedení Města Štrasburk, ale i česká komunita žijící ve Štrasburku. Po módní přehlídce následovala recepce a hosté měli možnost ochutnat pravé české speciality. Taťána Kovaříková je známá svou precizní tvorbou, kvalitou materiálů a perfektními střihy.  Ze speciálních edic večerních rób, které vytváří každým rokem si u ní objednává model řada významných dam. Tento rok se nese v podobě širokých forem v kontrastu s úzkými liniemi, volánky, krajky a prodloužené délky. Všechny tyto prvky rafinovaně zdůrazňují ženskost a ladný pohyb.

TATIANA by Tatana Kovarikova_Strasb_2