Coloratura od Cartiera

Přidal  |  0 Komentáře

Během slavnostní večeře uzavírající módní týden haute Couture v Paříži Cartier představil novou kolekci vysokého šperkařství Coloratura. 

Klenotnický dům Cartier zakončil pařížský týden haute couture jedním z nejexkluzivnějších večerů letní sezóny. Značka využila této výjimečné příležitosti k slavnostnímu odhalení nové kolekce vysokého šperkařství s názvem Coloratura, která odráží hodnoty vlastní francouzskému domu, jako je všestranná zvídavost a otevřenost světu.

18-07-05_Soirée CARTIER_©François GOIZE

Jako poctu kulturní různorodosti, Cartier na večer pozval významné herečky z rozličných zemí – Angličanku Naomi Watts, Italku Monicu Bellucci, Indku Freidu Pinto, Francii zastoupila herečka a režisérka Mélanie Laurent, Írán Golshifteh Fahrani a nechyběla ani francouzsko-italská módní ikona Bianca Brandolini.
18-07-05_Soirée CARTIER_©François GOIZE

Téměř tolik slavných žen a prominentních osobností, kolik má barevných odstínů vibrující paleta nové high jewellery kolekce, se sešly ve velkolepých prostorách nádvoří Cour Carré v muzeu Louvre, kde byla speciálně pro tuto událost vyhotovena efektní skleněná konstrukce.

18-07-05_Soirée CARTIER_©François GOIZE

Tato instalace posloužila během večera jako pódium pro koncert klasické a současné hudby, stejně tak i pro vystoupení tanečnic ozdobených šperkařskými kreacemi z nové řady Coloratura v choreografii vytvořené primabalerínou z pařížské Opery Marie-Agnès Gillot, jež byla rovněž přítomna. Galavečeře pokračovala vystoupením zpěvačky Dua Lipa a jazzmana Jamieho Culluma.

18-07-05_Soirée CARTIER_©François GOIZE

18-07-05_Soirée CARTIER_©François GOIZE