Vítejte v klubu Tezenis

Přidal  |  0 Komentáře

Módní přehlídky značky Tezenis nebyly nikdy jen pouhou módní přehlídkou. Tezenis, v souladu se svojí DNA, vždy nabídne interaktivní a spektakulární podívanou s hudbou.

TEZENIS Show 2018 Ph. Daniele Venturelli

Inspirace a nálada předváděných kolekcí je navozena street-klubovou atmosférou a přehlídkovým molem stylizovaným jako betonový chodník. Scéna má působit jako „cool“ klub v newyorském sklepě, s maxi disco koulí vrhající odlesky na pódium.

TEZENIS Show 2018 Ph. Daniele Venturelli

V první řadě na módní přehlídce Tezenis nesmí chybět jména z italské hudební scény – Emma, Annalisa, Levante a Francesca Michielin – a další slavné osobnosti generace mileniálů. Sociální sítě a internet zůstávají jednou z hlavních domén značky, takže mezi hosty najdeme bloggery a bloggerky, múzy, youtubery a influencery, včetně takových jmen jako Valentina Ferragni a Giulia de Lellis.

image002

Hosté se mohou těšit také na překvapení v podobě DJ setu a jednoho velmi slavného hosta: PARIS HILTON! Exkluzivní klub, pozvánka na nezapomenutelný zážitek, módní přehlídka a bombastická show. Vítejte v klubu Tezenis!