Barevné poklady Bvlgari Palloncini

Přidal  |  0 Komentáře

Bulgari interpretuje italský způsob života jako oslavu minulosti, dneška i zítřka. Ve špercích této značky je vetknuta láska, vášeň, vzrušení, krása i trocha bláhovosti – prostě emoce.

Značka Bulgari kráčí svojí vlastní cestou již od padesátých let minulého století, kdy spustila revoluci barevných drahokamů. Odvážně se odchýlila od tradičně pařížské šperkařské školy, která využívala zejména diamanty, a vetknula do svých originálních šperků radostné a energické barvy Itálie. Bulgari si pohrává s kontrasty kamenů i barev a z hlediska designu klade důraz na estetiku a příjemnost na dotek. Odvážný styl Bulgari navíc v každém šperku odhaluje barevný poklad. Úchvatné šperky Bulgari ztělesňují italskou lásku k životu, jsou extravagantní, srší energií a svým stylem jsou zcela nezaměnitelné.

CL858429

Inspirace pro šperk často pramení z přirozeného a zcela jedinečného charakteru surového drahokamu. Bulgari vybírá po celém světě ty nejvzácnější a nejvíce osobité drahokamy, které se následně stávají barevným, cenným srdcem šperku Bulgari, které tepe v rytmu diamantového pavé, vášně pro barvy a jejich hru a extravagantního italského stylu. Do detailu propracované a výrazné šperky Bulgari si nikdo nesplete. Styl Bulgari je znám svojí láskou k barvám i odvahou bořit konvence: neobvyklé výbrusy drahokamů, inovativní řemeslné techniky, kontrastní a originální materiály.  Šperky Bulgari vynikají také svojí velikostí a vzácnými kameny, které jsou odvážné, smělé a velkolepé.

Mistři řemeslníci značky Bulgari – od gemologa s ostřížím zrakem po šperkaře se „zlatými ručičkami“ – tráví dlouhé měsíce, někdy roky odbornou výrobou každého dokonalého a nositelného klenotu. Pečliví řemeslníci brousí drahokamy do mimořádných tvarů, které naplňují duši a filosofii designu značky Bulgari.