RED Valentino v Praze otevře svůj butik

Přidal  |  0 Komentáře

Proslulá italská módní značka Red Valentino otevře koncem listopadu svůj první český monobrand butik na adrese Maiselova 41 v Praze. Nejmladší z linií Valentino se rozprostře na ploše 185m2a nabídne svěží dámskou kolekci, ve které nebudou chybět ani proslulé romantické šaty v moderním pojetí.

HP_landing

RED Valentino, mladší a hravější sestra značky Valentino, svou moderní estetickou vizí plné spontánnosti nabízí kousky s mladistvým elánem, které neztrácejí punc romantiky a ženskosti. Slovo RED v názvu značky nepředstavuje jen ikonickou Valentino červenou, ale především představuje akronym pro Romantické Excentrické Šaty (Romantic Eccentric Dress), hlavní element kolekcí. Mimo více společenské kousky, jakými jsou právě šaty nebo elegantní halenky a sukně, se v kolekcích nacházejí také moderní džíny a zábavné doplňky ve formě kabelek či bot. Společným rysem všech kousků je něžnost a důraz na ženské siluety.

P00334195

Kombinace propracovaných prvků haute couture s cool elementy streetstyle módy ze značky dělá oblíbenou volbu pro všechny ženy, které chtějí být sofistikované a chic a přitom dát světu najevo, že žijí svůj život sebevědomě, nesvázané konvencemi. Jednou z tváří kampaně ke kolekci A/W 2018 módní značky RED Valentino se stala česká topmodelka Barbora Podzimková, vítězka Elite Model Look 2014.

P00326304-1