Fialová je nová černá

Přidal  |  0 Komentáře

Naše babičky by se do této barvy neoblékly. Fialová byla dříve považována za nemravnou, příliš výstřední a zcela nevhodnou pro slušné dívky a ženy. Minulost je naštěstí minulostí a stejně jako dnes beze studu a s naprosto samozřejmostí odhalujeme kotníky, tak stejně tak se tento podzim zahalujeme do odstínů této nové černé – fialové.

351811_DYRBERGKERN_naramek_CONIAN_SG_PURPLE_3649CZK

Oficiálně potvrzeno – fialová je in

Institut Pantone, který každoročně oznamuje aktuální módní odstín, zvolil právě tuto barvu, respektive její odstín Purple, za klíčovou pro celý rok 2018. Takže oblečte se do této barvy, obujte se do ní, vymalujte pokoje na fialovo, fialová letos prostě „frčí“. A nezapomeňte také na šperky. Protože módní šperkařské značky Dyrberg/Kern a X Jewellery sledují aktuální trendy, také ony reagují na fialovou horečku a promítají ji ve svých kolekcích pro podzim a zimu 2018.

351755_DYRBERGKERN_nausnice_MADU_SG_PURPLE_1099CZK

Ametyst, krystaly a křišťály

Fialový přírodní ametyst, krystaly Swarovski, třpytivé křišťály – nová kolekce Dyrberg/Kern je plná těchto kamenů. A nesmíme zapomenout na značku kreativních šperků – X Jewellery. Novinkou aktuální kolekce jsou Rubbery (spojovací dílky) fialových odstínů, z nichž si můžete vytvořit vlastní originální náramek, náhrdelník nebo třeba přívěsek na kabelku.

351674_DYRBERGKERN_nausnice_MATANA_SG_PURPLE_3249CZK