City Guide Louise Vuittona

Přidal  |  0 Komentáře
Již od roku 1998 promítá svého nomádského ducha značka Louis Vuitton do svých cestovních průvodců City Guide, které nyní procházejí aktualizací: svazek věnovaný Paří ži je obohacen o nové adresy, stejně jako předtím průvodce Bangkokem, Chicagem, Istanbulem, Los Angeles, Madridem, Miami, Rio de Janeirem, Římem, Šanghajem a Benátkami. Každé město je podáno pohledem nezávislých publicistů a přizvaných autorů z různých oblastí. Fotografky Françoise Huguier a Ouka Leele nás zvou do Paříže a Madridu, herec Jeff Goldblum nás provede Los Angeles, a umělec Ding Yi dává nahlédnout do „jeho“ Šanghaje. 
LV CityGuide 2019
Unikátní edice cestovních průvodců, která udává trend osloví cestovatele, kteří jezdí za zážitky a příjemně strávenými chvílemi, ale i ty, kteří se do uvedených destinací dostávají na pracovní cestě. A mají co nabídnout i místním obyvatelům. Kouzelné butikové hotely, luxusní restaurace i sousedská bistra, oblíbené místní trhy i kořenářství, starožitnictví a designové butiky, muzea, obchody, památky a „utajená“ místa, která stojí za návštěvu…
Edice Louis Vuitton City Guide se nabízí i v digitální podobě. Mobilkní aplikace pro iPhone či iPad disponuje kompletním katalogem měst a seznam doporučených adres je vždy aktuální. Speciální hosté, diskrétní místa na setkání, nejlepší místa na pozorování lidí, kultura, rady, fotografie – duch průvodců City Guide se neustále vyvíjí. Nyní je možné City Guide potkat i na Apple TV, kde běží doplňkové programy, i v Tambour Horizon, prvních chytrých hodinkách Louis Vuitton, které propojují obsah z průvodců a s aplikací Around Me a funkcí 24 Hours. Pro intenzívnější zážitky na cestách – protože cestování je umění.