Nová vlna Louise Vuittona

Přidal  |  0 Komentáře

Kolekce Louis Vuitton New Wave se v únoru rozroste na počest svátku lásky. Na Svátek sv. Valentýna bude představena nová kabelka! Nabízíme vám v předstihu malou ochutnávku!  

LV NEW WAVE LOVE LOCK PINK
Kabelka Heart v univerzálním tvaru srdce je symbol, který si můžete dotvořit dle svého vkusu. Díky odnímatelnému popruhu přes rameno, koženému uchu a poutku na zadní straně ji můžete nosit na několik způsobů: přes rameno, jako psaníčko v ruce nebo na pásku jako ledvinku. Kabelku z prošívané kůže, která je pro řadu Louis Vuitton New Wave typická, zdobí motivy LV Love Locks: kovové bezpečnostní zámečky, klíče, klíčové dírky a další. Najdete je na malé i velká verzi modelu Chain, na kabelce Heart a dokonce i na peněženkách.
LV NEW WAVE HEART BAG BLACK
Něžnost, vášeň i klasika – tři odstíny kolekce jsou všechny barvami lásky. Kabelka Heart se nabízí v delikátně růžové a sytě červené – v těchto variantách má LV Love Locks. V prodeji je ještě černá varianta pouze s logem LV. Kabelka Heart v růžové s logem LV bude v prodeji exkluzivně online na luisvuitton.com. Malá kabelka Chain s LV Love Locks v červené a velká verze Chain v růžové a černé barvě nabíjejí svátek lásky svojí barevnou energií.
LV NEW WAVE HEART BAG LOVE LOCK PINK