Symbol vášně? Bvlgari Serpenti v elektrických barvách

Přidal  |  0 Komentáře

Ještě jsme sice neoslavili konce roku a už je čas myslet na Valentýna. Respektive tak činí věhlasné značky jako Bvlgari, která již teď představuje  novou kolekci doplňků ke svátku zamilovaných.   A hned na to dodává, že lásku bychom měli slavit každý den. K tomu už samozřejmě není co dodat. 

243602+287830_001_pak

Na nadcházející svátek si značka Bvlgari připravila symbol vášně – nejnovější kolekci doplňků Electro Love. Kolekce kombinuje intenzitu vášnivé romance s elektrizujícími vibracemi, které člověk cítí, když se na první pohled zamiluje. Electro Love je oslavou srdce a slibuje, že každý zažije pocit zamilovanosti.

287830_001_cls

Jako svůdný dotek evokující přitažlivost a pokušení, které jsou věrnými společníky touhy, každou z nových kabelek této kolekce zdobí detail srdce prostřeleného šípem, který je odepínatelný. Sytě tónovaná teletina v odstínech Carmine Jasper či Cobalt Tourmaline je lemována kontrastním probarvením spojů.
287831_001_ful.tif
Červený odstín je symbolem vášně, zatímco modrý se inspiroval takřka elektrickou energií lásky na první pohled. Motiv srdce se prolíná celou kolekcí – najdeme ho na peněžence ve tvaru srdce i pouzdru na karty.
287867_001_ful
Dalším úchvatným dárkem k Valentýnu je náramek Serpenti Soft Heart, který představuje hada vinoucího se se kolem zápěstí, aby nakonec spočinul ve vášnivém polibku se srdcem.