Dárek ke dni matek? Šperk Swarovski!

Přidal  |  0 Komentáře

Den matek se blíží! Už máte pro svou maminku vybraný dárek? Jeden (nebo klidně dva) bychom pro vás měli. Co takhle originální šperk Swarovski?

Značka u této významné příležitosti dokonce připravila novou kolekci. Ta je brilantním vyjádřením zářivého pouta mezi matkou a dítětem. Vybízí nás, abychom ukázali ženám v našem životě, jak moc je milujeme a oceňujeme.

image011

Kolekci a doprovodná kampaň se točí kolem základního příběhu s názvem You are my sunshine (Jsi mým slunečním třpytem). Slunce dává život a světlo a totéž činí matky a role matek na celém světě. V kampani prožívá matka ozdobená úchvatným přívěskem Sunshine vzácné chvíle se svou dcerou, která má menší verzi tohoto přívěsku, společně se vyhřívají v paprscích zářivého slunce; matka je slunce a dcera se k ní tulí – obě si vzájemně projevují lásku. ​

image004

Oslava ženy

K nové kolekci se vyjádřila kreativní ředitelka společnosti Swarovski Nathalie Colin: „Ve společnosti Swarovski je naším krédem zářivost pro všechny, proto naše kolekce ke Dni matek je nejen oslavou ženy, která vás vychovala, ale oslavuje i všechny role matky: matky, babičky, nevlastní matky, tchyně, přítelkyně a také vše, co pro nás dělají. Kolekce je tak jasná, krásná, zářivá a všestranná jako ženy, které známe a které milujeme.“

image007

Bílá, modrá a žlutá 

Kolekce ke Dni matek, nabízející minimalistické i složitější kreace, je založena na čistých liniích, skulpturálních formách inspirovaných sluncem a rafinované paletě bílé, modré a žluté barvy, která rozzáří každodenní vzhled. Výjimečné modely vycházejí z řad Sunshine, Originally a North, které se promění v promyšlené dárky, bez ohledu na to, zda je darujete nebo dostanete.

image003