Yemi porotcem ve světové soutěži!

Přidal  |  0 Komentáře
Tvůrci populárních soutěží, jako je například The Voice, MasterChef nebo American Idol, si pro americké diváky připravili opravdovou lahůdku, která dosud neměla obdoby – talentovou soutěž nazvanou The world’s best. Z celého světa se kromě soutěžících sjeli také samotní porotci, a tak kromě hlavní trojky – Drew Barrymore, Faith Hill a RuPaula, zde hodnotí rovnou padesátka odborníků z celého světa. 
1. theworldsbest_hlavní porotci
Talentová soutěž The World’s Best, jejíž premiérový díl odvysílala stanice CBS v lukrativním čase po únorovém Super Bowlu, navazuje na úspěšné televizní počiny producentů Marka Burnetta a Mika Darnella. Ti po celosvětovém úspěchu pořadů jako The Voice, American Idol nebo MasterChef přinášejí na americké televizní obrazovky formát, který v nabitém segmentu talentových soutěží dosud chyběl. Mimo soutěžících se totiž na The World’s Best sjeli z různých částí světa i samotní porotci. Padesátka předních světových odborníků nejen v kreativních oborech doplňuje trojici hlavních porotců složenou z RuPaula, Drew Barrymore a Faith Hill.
6. Yemi s _zleva_ Ariadna Guttierez & Cecilie Lassen
Yemi skvěle reprezentuje 
Ve Wall of the World, jak se porotci souhrnně nazývají, zasedl mezi sedmatřiceti dalšími národnostmi i jeden český zástupce – multidisciplinární kreativec, choreograf, speaker a kreativní producent Yemi A.D. „Je to pro mě obrovská čest, reprezentovat Českou republiku v celosvětové show a sedět vedle lidí, ke kterým chovám obrovský respekt. Složení poroty je nesmírně různorodé, tvůrcům soutěže se podařilo obsadit například brazilskou legendu UFC Andersona Silvu, japonského choreografa a držitele ceny Emmy Hokuta Konishiho nebo hollywoodskou hvězdu Drew Barrymore.
4. Yemi & Ariadna
Česká stopa v udílení verdiktů 
Natáčení bylo náročné, ale nic jiného v zástupu takových jmen člověk nemůže čekat,“ komentuje Yemi A.D. The World’s Best se celkově dočká deseti dílů a už nyní je jasné, že česká stopa v udílení verdiktů bude výrazná. „V jednu chvíli jsem byl proti verdiktu hlavních porotců. Moderátor James Corden se mě na kameru zeptal, co musí soutěžící udělat, abych s nimi byl spokojený. Obhajování vlastního názoru před více než 22 miliony diváků byla obrovská škola,“ dodává Yemi.
5. jpeg