Designové doplňky Moser nově v exkluzivním zastoupení multibrandového butiku The Store

Přidal  |  0 Komentáře

Multibrandový butik The Store rozšiřuje své portfolio luxusních světových značek a přináší designovou kolekci bytových doplňků věhlasné české značky Moser. 

Multibrandový butik The Store přináší po vzoru světových módních obchodů známých z Londýna, Milána, New Yorku či Paříže kromě módních kousků světových designérů i další nezbytné věci pro moderní životní styl jako jsou módní a designové knihy, svíčky nebo bytové doplňky. 

Polygon2

Spolupráce s  českou značkou Moser, která je synonymem luxusu, na sebe nenechala dlouho čekat. Vybrané produkty značky Moser, jejíž historie sahá až do poloviny 19. století, tak od poloviny dubna 2019 doplní exkluzivní sortiment světových designérských značek a doplňků butiku The Store jako jsou například: Canali, Etro, Giorgio Armani, Isabel Marant, Linda Farrow, Marc Jacobs, MCM, Mr & Mrs Italy, Nicholas Kirkwood, Pierre Hardy, Victoria Beckham nebo Vivienne Westwood. 

purity

 Moser – luxusní český design

 Od svého vzniku v roce 1857, kdy si Ludwig Moser zřídil původně ryteckou dílnu a obchod se sklem v centru Karlových Varů, se jedinečná křišťálová díla těší velké oblibě u nás i v zahraničí. Úspěch Ludwiga Mosera, jehož odkaz je dále rozvíjen, spočívá ve výrobě ekologicky čistého bezolovnatého křišťálu, jedinečném barevném spektru, unikátním designu od nejprestižnějších výtvarníků a v dokonalém ručním zpracování všech křišťálových výrobků. Sklářské řemeslo je pečlivě předáváno z generace na generaci, aby i po více než sto šedesáti letech mohla vznikat díla vysoké umělecké hodnoty.

Kubism