Sluníčko už začíná pěkně pálit. Chraňte své oči a buďte stylová se slunečními brýlemi Louis Vuitton

Přidal  |  0 Komentáře
Léto žije v budoucnosti, alespoň dá-li se soudit podle nových slunečních brýlí Louis Vuitton a jejich ultra-moderního designu.
Bohemian Vuittony square sunglasses in metal
Model Bohemian Vuittony Square působí díky svým kovovým obrubám umělecky a nezapře inspiraci kvítkem Monogram. Inovativní tvar skel je u těchto brýlí zkombinován s ultra tenkými nožičkami s kontrastními pryžovými konci. Žluté a růžové zlato v kombinaci s jemnou růžovou barvou a černými nebo zrcadlovými skly si zajímavě hraje s paprsky letního slunce. Model Bohemian Vuitton Mask je sportovnější díky zaoblenému mono-sklu orámovanému pouze nahoře jemnou kovovou lištou.
Bohemian Vuittony mask sunglasses in metal
Tento futuristický model, který představuje ‚vysoustruhovanou‘ tvář kvítku Monogram, se nabízí v neonově růžové provedení, ale i v klasické černé.
Další model je originální interpretací retro stylu ‚kočičích očí‘. Skla jsou zasazena do fasetovaných acetátových obrub s raženým kruhovým motivem LV v jedné rovině pro ultra-moderní vzhled. Odlehčené kovové nožičky ‚konverzují‘ s obrubami v černé, růžové či svítivě želvovinové barvě.
Acetate and metal sunglasses
Velké hranaté obruby jsou nadčasovou deklarací stylu a nyní se přestavují v kombinaci s vysokým nosním můstkem. Obruby zdobí jemné nýtky Louis Vuitton, které jsou nenápadným, diskrétním ‚podpisem‘ značky.  Skla s kruhovým motivem LV se nabízejí v černé a zelené barvě či zrcadlové variantě, s černými, želvovinovými či kombinací transparentní modré a želvoviny.