Chraňte si své oči! Stylově!

Přidal  |  0 Komentáře

Ti, kdo mají opravdovou vášeň pro sluneční brýle dobře vědí, že jejich trend v posledních letech ovlivňuje módu natolik, že jsou nedílnou součástí stylu. Každý rok představují designéři novinky nejen v oblasti tvarů a barev, ale též exkluzivní a často velmi originální materiály. Být svůj a vystoupit z davu je určitě cílem také společnosti ONYX.

SHOWROOM ONYX

Pokud navštívíte jejich showroom v Praze, neočekávejte standardní optiku. Jedná se o prostor prezentující velmi originální designové značky brýlí ze Španělska a Itálie, které exkluzivně ONYX zastupuje na našem trhu. Majitelé studia, kteří jsou uznávanými optometristy, měli za cíl – vedle samozřejmosti, že všechny brýle musí splňovat vysoká kritéria na ochranu našeho zraku – přivést do České republiky značky nabízející něco víc než standardní brýlové obruby a zároveň Vám mohou vyrobit i brýle na míru z 3D tiskárny.

NINA MUR_ONYX2019

Španělská firma NINA MÛR se specializuje na výstřední modely zajímavých tvarů. Futuristické sluneční brýle tvořené s řemeslnou důmyslností. Netradiční design podtrhuje použití dřeva, ze kterého jsou vyřezány. Preciznost, s jakou vznikají brýle této značky, je předávána z generace na generaci. Brýle představují doplněk, který posiluje pouto extravagance s jejich majitelem. Každé brýle jsou vyřezávány a tvarovány tak, aby seděly všem typům obličeje.

SOYA_ONYX10900

SOYA italského designéra Mattea Pontello je mladou avantgardní značkou. SO YA je slovní hříčkou, která v překladu znamená TAK ANO. Zároveň také pohání vpřed tvůrčí tým designérů a umělců pracujících na nových konceptech. Jejich cílem je kreativně propojit estetiku s funkčností. Značka nabízí řadu retro brýlí, jejichž stylové geometrické tvary jsou  inspirovány minulostí, zpracovány jsou však moderními postupy s vtipem a elegancí. Hlavními materiály jsou plast a kov.

Kaleos_ONYX7990

Španělský KALEOS Eyehunters staví na konceptu moderních brýlí propojujících design, módu a luxus. Kreativní ředitelka Claudia Brotons díky bohatým zkušenostem získaných v oblasti módy přináší svěží nápady, jež jsou zhmotněné v nových řadách uváděných v každé kolekci. Svými eklektickými návrhy nastavuje trendy a překračuje zažité představy o stylu. Jednotlivé modely vynikají komplexností svých konstrukcí, jejichž vývoj trvá více než rok a půl.

LIO_ONYX

Značka LIÒ se zaměřuje na ruční výrobu brýlí, které vznikají proplétáním jemných kovových prutů s využitím široké palety barev. Celý proces umožnuje neotřelé kombinace. Brýle jsou kompletně vyráběné v italském kraji Veneto, odkud značka pochází. Kromě unikátního designu má tato značka i etický rozměr – brýle vznikají s ohledem na podporu lokálního trhu a komunitu lidí stojící za jejich výrobou. V dnešní široké nabídce brýlí od velkých značek až po ty s nedávnou historií, společnost Liò vyniká modely, které jsou navržené téměř na míru.

SOYA_ONYX10900

Pokud byste hranice své fantazie chtěli popustit ještě dále, či mít přesně padnoucí brýle vytvořené na míru, ONYX nabízí využití té nejmodernější technologie v podobě 3D tisku. Pomocí skenerů a měření tváře výsledný model každému klientovi perfektně sedí. Ten si navíc může zvolit nejen design, ale i barvu a texturu obruby. Díky tomu se stávají každé brýle unikátem. Před finálním tiskem si zákazník vyzkouší prototyp modelu, který je následně doladěný dle jeho přání a potřeb. Tato nová generace brýlových obrub je plně přizpůsobitelná přáním zákazníka. Brýle na míru od značky ONYX plně respektují specifika každého obličeje, tudíž již nikdy nebudete mít nepříjemné otlaky.