Buďte stále krásná

Přidal  |  0 Komentáře

O Francouzskách se často říká, že mají skvělé geny.  Francouzská herečka a modelka Estelle Lefébureová to ale vidí trošku jinak. A píše o tom ve své knize Stále krásná. 
Estelle bývala slavnou modelkou. Časopisem People byla dokonce zařazena mezi nejkrásnější lidi na světě. Objevovala se na obálkách prestižních časopisů jako Vogue, Elle či Cosmopolitan a v reklamních kampaních např. značky Dior. , takže o tom, jak si přibývající roky vybírají svou daň, ví svoje – a také o tom, jak tento proces zpomalit. V současnosti je Estelle velmi populární propagátorkou zdravého životního stylu a o své tipy se dělí s ostatními. Ano, o Francouzkách se často říká, že mají skvělé geny. Estelle ale čtenáři prozrazuje skutečný recept na to, jak si uchovávají svůj fantastický přirozený vzhled.

stale_krasna

Co dělat pro krásu a dobrý pocit na jaře, v zimě, na podzim a v létě? Jak se chovat k pleti a vlasům, co si připravit dobrého, co udělat pro své tělo a co pro svou duši? Estelle čtenářkám krok za krokem představuje tipy, jak dosáhnout přirozené krásy a zdraví. Její návody pro každé roční období nabízejí celostní přístup a filozofii založenou na všímavosti a uvědomění si vlastních potřeb.
Stále krásná je výjimečná kniha plná receptů, cviků, rad a tipů, jak pečovat o své tělo i duši a být stále krásná v každém věku.
Autorka nabízí cestu, která spojuje čínskou medicínu a naturopatii se zdravým selským rozumem.